Филтри -

Багери со предниот лопата HITACHI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери со предниот лопата HITACHI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер со предниот лопата HITACHI EX1200 обратная лопата
4
цена на барање
Година 2018 Километража 112136 м/ч Сила
Русија, Кемерово
багер со предниот лопата HITACHI FH 150
4
22.500 € USD ≈ 25.250 US$
Година 1990 Километража 8860 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер со предниот лопата HITACHI UH181
12
13.040 € GBP USD 11.750 GBP ≈ 14.630 US$
Година 1986 Километража 2251 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се