Филтри -

Багери со предниот лопата, багери со челна корпа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери со предниот лопата: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер со предниот лопата O&K RH40C
4
цена на барање
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер со предниот лопата AKERMAN H16D tip:EC420
4
цена на барање
Година 1998 Километража 7365 м/ч Сила 269 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер со предниот лопата CASE 580
7
20.000 € USD ≈ 22.890 US$
Длабочина на копање 5.8 м Висина за истовар 5.8 м Капацитет на лопата 1 м³
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила 71 kW
Србија, Novi Sad
багер со предниот лопата CATERPILLAR 385 C FS (90t, 5.2m3 clap renovation 2019 !
13
цена на барање
Капацитет на лопата 5.2 м³
Година 2005 Километража 24162 м/ч Сила 390 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
багер со предниот лопата CATERPILLAR 5090B
1
цена на барање
Година 2004 Километража 15160 м/ч Сила
Германија, Metten
багер со предниот лопата HITACHI UH181
12
12.980 € GBP USD 11.750 GBP ≈ 14.850 US$
Година 1986 Километража 2251 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
багер со предниот лопата HYUNDAI Robex 800-7AFS
7
92.000 € USD ≈ 105.300 US$
Година 2011-01-01 Километража 8000 м/ч Сила 498 кс
Холандија, Almelo
багер со предниот лопата LIEBHERR R954
13
188.000 € USD ≈ 215.100 US$
Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2011 Километража 8500 м/ч Сила
Украина, Чудниця
багер со предниот лопата LIEBHERR R 964C HD Litronic
14
ВИДЕО
187.500 € USD ≈ 214.600 US$
Евро Euro 3 Радиус на копање 8.79 м Висина за истовар 7.25 м Ширина на стаза 500 мм Капацитет на лопата 4 м³
Година 11/2009 Километража 7574 м/ч Сила 434 кс
Германија, Lübeck
багер со предниот лопата LIEBHERR R 954 S-HD
27
119.000 € USD ≈ 136.200 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.38 м Радиус на копање 8.5 м Висина за истовар 6.3 м Ширина на стаза 600 мм
Година 12/2011 Километража 8537 м/ч Сила 326 кс
Германија, Lübeck
багер со предниот лопата LIEBHERR R974BHD  Mining excavator / Hochlöffelbagger
1
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Metten
багер со предниот лопата CATERPILLAR 5130
4
115.000 € USD ≈ 131.600 US$
Година 1995 Километража 32337 м/ч Сила 563 kW
Германија, Boxberg/Oberlausitz
багер со предниот лопата LIEBHERR R 964 C SHD
16
ВИДЕО
170.000 € USD ≈ 194.500 US$
Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2009 Километража 10250 м/ч Сила
Украина, Хмельницький
багер со предниот лопата 22B
6
27.800 US$ EUR ≈ 24.290 €
Година Километража Сила
Бразил
багер со предниот лопата LIEBHERR R976HD
1
цена на барање
Година 2013 Километража 2920 м/ч Сила
Германија, Metten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се