Багери-натоварувачи, ровокопач-натоварувач

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери-натоварувачи: 1890 огласа

багер-натоварувач VOLVO BM 430
36
аукција € 1.044 SEK USD SEK 11.000 ≈ US$ 1.189
Година Километража 4927 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач NEW HOLLAND B115-4PS
16
преговара
Лопата за товарач 1.1 м³
Година 2007 Километража 6739 м/ч Сила 111 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер-натоварувач TEREX 970 Elite
36
€ 10.500 USD ≈ US$ 11.957
Година 06/2006 Километража Сила
Турција, TOKAT
багер-натоварувач HIDROMEK  100 B 3CX 4x4 TURBO
19
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.833
Лопата за товарач 2.2 м³
Година Километража 6500 м/ч Сила 71 kW
Турција, TOKAT
багер-натоварувач KOMATSU WB97 R
17
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.541
Година 06/2004 Километража Сила
Турција, TOKAT
багер-натоварувач JCB 3CX
4
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.263
Година 1988 Километража 5400 м/ч Сила
Турција, TOKAT
багер-натоварувач HUDDIG 860
37
аукција € 2.896 SEK USD SEK 30.500 ≈ US$ 3.298
Година 1999 Километража 12750 м/ч Сила 93.81 кс
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач LÄNNEN 8800 G
60
аукција € 4.605 SEK USD SEK 48.500 ≈ US$ 5.244
Носивост 640 кг
Година 2012 Километража 4913 м/ч Сила 163 кс
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач Hymas 62 S  Traktorgrävare
96
аукција € 1.092 SEK USD SEK 11.500 ≈ US$ 1.243
Година 1979 Километража 5340 км Сила
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач HUDDIG 960
74
аукција € 18.040 SEK USD SEK 190.000 ≈ US$ 20.544
Година 1990 Километража 16766 м/ч Сила 102 кс
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач VOLVO BL71   4Х4 PROMOTION
20
€ 21.960 BGN USD BGN 42.950 ≈ US$ 25.008
Носивост 25000 кг Длабочина на копање 5.35 м Радиус на копање 6.8 м Висина за истовар 4.5 м Брзина 36.9 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 250 бар Лопата за товарач 1 м³ Корпа за багер 0.2 м³
Година 04/2006 Километража 8485 м/ч Сила 94 кс
Бугарија, София
багер-натоварувач JCB 3C  Traktorgrävare JCB 3C
12
аукција € 1.234 SEK USD SEK 13.000 ≈ US$ 1.406
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач VOLVO BM 646
30
аукција € 7.786 SEK USD SEK 82.000 ≈ US$ 8.866
Година Километража 9287 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
багер-натоварувач JCB 1 cx rok 2005  6500mth
6
€ 16.900 USD ≈ US$ 19.246
Година 08/2005 Километража 6500 м/ч Сила
Словачка, Trstin
багер-натоварувач HUDDIG 960 Traktorgrävare
43
аукција € 11.490 SEK USD SEK 121.000 ≈ US$ 13.083
Година 1988 Километража 17201 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0