Филтри -

Багери на тркала од ЗНД

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала JCB 130w
1
25.000 US$ EUR ≈ 22.450 €
Година 02/2005 Километража 17000 м/ч Сила
Белорусија, Витебск
багер на тркала TEREX WX200
14
68.710 € RUB USD 5.390.000 RUB ≈ 76.520 US$
Брзина 35 км/ч
Година 2017 Километража 850 м/ч Сила 200 кс
Русија, Сургут
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала Твэкс ЕК-12
4
7.437 € RUB USD 583.300 RUB ≈ 8.281 US$
Година 2004 Километража 13811 м/ч Сила
Русија, Санкт-Петербург
багер на тркала JCB 200
7
86.690 € RUB USD 6.800.000 RUB ≈ 96.540 US$
Година 2014 Километража 5800 м/ч Сила
Русија, Рязанская Область
багер на тркала HITACHI zaxis 140w
8
73.940 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 82.340 US$
Година 2012 Километража 11400 м/ч Сила
Русија, Пенза
багер на тркала VOLVO EW145 Prime
5
79.040 € RUB USD 6.200.000 RUB ≈ 88.020 US$
Длабочина на копање 4.72 м Радиус на копање 7.5 м
Година 2014 Километража 5808 м/ч Сила 149 кс
Русија, Сыктывкар
багер на тркала CASE WX165
3
73.940 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 82.340 US$
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила 142 кс
Русија, Москва
багер на тркала KOMATSU PW200
13
49.080 € RUB USD 3.850.000 RUB ≈ 54.660 US$
Година 2007 Километража 9236 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер на тркала VOLVO EW 180 C
16
ВИДЕО
43.750 € USD ≈ 48.720 US$
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.3 м Брзина 38 км/ч
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила 113 kW
Русија, Самара
багер на тркала ATLAS 1905
4
28.050 € RUB USD 2.200.000 RUB ≈ 31.230 US$
Година 2006 Километража 6700 м/ч Сила
Русија, Калининград
багер на тркала HYUNDAI ROBEX 200W-7
9
66.000 US$ EUR ≈ 59.270 €
Длабочина на копање 6.4 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.9 м Брзина 35 км/ч
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила 124 kW
Белорусија
багер на тркала HYUNDAI ROBEX 200W-7
10
62.000 US$ EUR ≈ 55.680 €
Длабочина на копање 6.4 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.9 м Брзина 35 км/ч
Година 2010 Километража 3070 м/ч Сила 124 kW
Белорусија
багер на тркала O&K MH 5
5
28.050 € RUB USD 2.200.000 RUB ≈ 31.230 US$
Година 2003 Километража 9800 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер на тркала ATLAS 1404
4
12.000 US$ EUR ≈ 10.780 €
Длабочина на копање 6.5 м
Година 1998 Километража Сила 75 kW
Белорусија
багер на тркала LIEBHERR A902
36
14.900 € USD ≈ 16.590 US$
Длабочина на копање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1992 Километража Сила 74 kW
Белорусија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се