Филтри -

Багери на тркала, рачен

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала LIEBHERR A 900 C ZW / Zweiwegebagger / DB 01-2020
15
39.900 € USD ≈ 44.430 US$
Година 2006 Километража 14600 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
багер на тркала DOOSAN DH140W
6
цена на барање
Суспензија хидраулично Длабочина на копање 5.3 м Радиус на копање 8.1 м Висина за истовар 8.8 м Брзина 30 км/ч
Година 03/2014 Километража 3500 м/ч Сила 85.8 kW
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала DOOSAN DH150W
6
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 7.5 м Радиус на копање 5.9 м Висина за истовар 8.9 м Брзина 37 км/ч
Година 2012 Километража Сила 120 kW
Кина, Shanghai
багер на тркала VOLVO EW 180 B
10
44.000 € USD ≈ 49.000 US$
Година 2004 Километража 27632 км Сила 152 кс
Шпанија, Alborea (Albacete)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се