Филтри -

Нови багери на тркала

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер на тркала HIDROMEK  HMK 200 W (0676906868, Дмитро)
17
161.187 US$ EUR ≈ 136.700 €
Длабочина на копање 6.38 м Радиус на копање 9.78 м Висина за истовар 7.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража Сила 148 кс
Украина, Черновцы
нови багер на тркала HIDROMEK  200W
4
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5790 м Висина за истовар 7110 м Брзина 30 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 330 бар
Година 2020 Километража Сила 162 кс
Украина, Харьков
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер на тркала HIDROMEK  140W
6
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Длабочина на копање 5040 м Висина за истовар 6250 м Брзина 32 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 330 бар
Година 2020 Километража Сила 123 кс
Украина, Харьков
нови багер на тркала HIDROMEK  HMK 200 W
12
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.8 м Радиус на копање 9.4 м Висина за истовар 7.1 м Брзина 30 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 360 бар
Година 2020 Километража Сила 172 кс
Украина, Чернівці
нови багер на тркала HITACHI ZX170W-6
8
133.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Luckau
нови багер на тркала HITACHI ZX140W-6
14
118.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 740 м/ч Сила
Германија, Luckau
нови багер на тркала HITACHI ZX170W-6  Vorführgerät
15
132.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Германија, Luckau
нови багер на тркала JCB HydraDig 110W
19
ВИДЕО
108.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.41 м Радиус на копање 7.78 м Висина за истовар 8.79 м Брзина 40 км/ч
Година 12/2018 Километража 277 м/ч Сила 109 кс
Германија, Lübeck
нови багер на тркала HYUNDAI HW140
25
ВИДЕО
113.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.25 м Радиус на копање 8.12 м Висина за истовар 6.35 м Брзина 39 км/ч
Година 12/2019 Километража 11 м/ч Сила 151 кс
Германија, Lübeck
нови багер на тркала LIEBHERR A 924EW Litronic
11
ВИДЕО
177.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.5 м Радиус на копање 10.15 м Висина за истовар 6.7 м Брзина 20 км/ч
Година 12/2016 Километража 27 м/ч Сила 190 кс
Германија, Lübeck
нови багер на тркала HITACHI ZX145W-6
11
130.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, Luckau
нови багер на тркала HIDROMEK  HMK 140W (0676906868, Дмитро)
14
138.195 US$ EUR ≈ 117.200 €
Длабочина на копање 5.51 м Радиус на копање 9.05 м Висина за истовар 7.24 м Брзина 32 км/ч
Година 2019 Километража Сила 117 кс
Украина, Черновцы
нови багер на тркала HYUNDAI R180W-9S
4
цена на барање
Длабочина на копање 5420 м Радиус на копање 8690 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Днепр
нови багер на тркала CATERPILLAR M320F VAH PL-A2
14
196.000 € Без ДДВ
Година 09/2019 Километража 7 м/ч Сила 171 кс
Германија, Erftstadt
нови багер на тркала CATERPILLAR M318F VAH  A2-PL
16
178.000 € Без ДДВ
Година 09/2019 Километража 8 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се