Филтри -

Багери на тркала од Литванија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала од Литванија: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CASE WX145
10
23.500 € USD ≈ 26.170 US$
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Kužiai
багер на тркала LIEBHERR A312
35
13.500 € USD ≈ 15.030 US$
Година 2000 Километража 156926 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала CATERPILLAR M313C
23
42.000 € USD ≈ 46.770 US$
Година 2007 Километража 6945 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
багер на тркала JCB JS160W
14
30.500 € USD ≈ 33.960 US$
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер на тркала CATERPILLAR M315C
32
22.500 € USD ≈ 25.060 US$
Година 2000 Километража 10292 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
багер на тркала LIEBHERR 922 за делови
2
цена на барање
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Tauragė
багер на тркала ATLAS 1404
15
11.500 € USD ≈ 12.810 US$
Година 1998 Километража 17700 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
багер на тркала KOMATSU PW130
3
25.500 € USD ≈ 28.400 US$
Година 2005 Километража 16300 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
багер на тркала KOMATSU PW170
15
22.500 € USD ≈ 25.060 US$
Година 2000 Километража 18580 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
багер на тркала HITACHI ZX140W
15
41.000 € USD ≈ 45.660 US$
Година 2013 Километража 9400 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
багер на тркала HITACHI ZX140W
16
42.500 € USD ≈ 47.330 US$
Година 2013 Километража 5500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
нови багер на тркала Kita- BHM - 95, excavator
6
2.107 € USD ≈ 2.346 US$
Година 01/2019 Километража Сила
Литванија, Vilnius
багер на тркала HYUNDAI 170W-7A
18
34.500 € USD ≈ 38.420 US$
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер на тркала LIEBHERR A314
26
36.900 € USD ≈ 41.090 US$
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Kazlų Rūda
багер на тркала HITACHI ZX140W, excavator
11
41.500 € USD ≈ 46.210 US$
Година 2013 Километража 5900 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се