Филтри -

Багери на тркала од Европа

Резултати од пребарување: 1826 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 1826 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала VOLVO EW140C Wheel excavator - 11
45
аукција 19.120 € SEK USD 200.500 SEK ≈ 21.290 US$
Година 2011 Километража Сила 136 кс
Шведска, Gothenburg
багер на тркала ATLAS 1605M, Wheeled Excavator
24
ВИДЕО
31.370 € SEK USD 329.000 SEK ≈ 34.940 US$
Година 2007 Километража 10604 м/ч Сила 104 kW
Шведска, Blekinge
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер на тркала CATERPILLAR M316D POWERTILLT 2 žlici
25
44.000 € USD ≈ 49.000 US$
Суспензија хидраулично
Година 06/2007 Километража 12872 м/ч Сила 124 kW
Словенија, Sevnica
багер на тркала HITACHI Zaxis140W
36
аукција 14.400 € SEK USD 151.000 SEK ≈ 16.030 US$
Година Километража Сила 123 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала VOLVO EW 140 B
39
аукција 4.863 € SEK USD 51.000 SEK ≈ 5.416 US$
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
багер на тркала JCB HD110WTT4 Med tiltrotator
67
аукција 33.570 € SEK USD 352.000 SEK ≈ 37.380 US$
Година 2016 Километража Сила 110 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала VOLVO ERC 235 EL
62
аукција 85.530 € SEK USD 897.000 SEK ≈ 95.250 US$
Година Километража 1211 м/ч Сила 175 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала MECALAC 714MW
1
аукција 35.554 € USD ≈ 39.590 US$
Година 2006 Километража 5500 м/ч Сила
Шведска
багер на тркала HITACHI FH 150 W.3
60
аукција 8.201 € SEK USD 86.000 SEK ≈ 9.132 US$
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
багер на тркала HYDREMA M 1700 c
41
аукција 14.400 € SEK USD 151.000 SEK ≈ 16.030 US$
Година 2012 Километража 3212 м/ч Сила 131 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала TEREX  TW110
43
аукција 10.970 € SEK USD 115.000 SEK ≈ 12.210 US$
Година 2005 Километража 8851 км Сила 91.09 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала HYUNDAI 210W-9
7
61.360 € BGN USD 120.000 BGN ≈ 68.330 US$
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Sofia
багер на тркала KOMATSU PW98MR-6
61
аукција 8.773 € SEK USD 92.000 SEK ≈ 9.769 US$
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Karlstad
багер на тркала ATLAS 160Wsr
24
27.560 € SEK USD 289.000 SEK ≈ 30.690 US$
Година 2005 Километража 11120 м/ч Сила
Шведска, Dalarna
багер на тркала ATLAS 1804MI, wheeled excavator, 18 m boom
24
23.740 € SEK USD 249.000 SEK ≈ 26.440 US$
Висина за истовар 18 м
Година 1995 Километража 13865 м/ч Сила
Шведска, Värmland
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1826 огласа
Прикажи
Претплати се