Филтри -

Багери на тркала од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала од Естонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M312
22
21.500 € USD ≈ 23.940 US$
Година 2001 Километража Сила
Естонија, Otepää
багер на тркала LÄNNEN M16 за делови
3
3.500 € USD ≈ 3.898 US$
Година Километража Сила
Естонија, Kohtla-Järve
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер на тркала VOLVO EW160
8
35.000 € USD ≈ 38.980 US$
Длабочина на копање 5.135 м
Година 11/2006 Километража 11189 м/ч Сила 110 kW
Естонија, Tallinn
багер на тркала LIEBHERR A924
5
29.500 € USD ≈ 32.850 US$
Година 2000 Километража 26106 м/ч Сила 150 кс
Естонија, Tallinn
багер на тркала VOLVO EW 140
7
27.500 € USD ≈ 30.620 US$
Длабочина на копање 5.7 м
Година 2002-07-08 Километража 16958 м/ч Сила 77 kW
Естонија, Tallinn
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се