Филтри -

Багери на тркала - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала - Босна и Херцеговина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M318
7
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала HYUNDAI R140W-9
14
цена на барање
Година 2010 Километража 10570 м/ч Сила 135 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала TEREX ATLAS 1505M
13
цена на барање
Година 2005 Километража Сила 109 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала KOMATSU PW130ES
5
цена на барање
Година 2001 Километража Сила 111 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала HYUNDAI R170W-7
12
цена на барање
Година 2007 Километража 9595 м/ч Сила 118 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала CATERPILLAR M312
12
цена на барање
Година 1997 Километража 9300 м/ч Сила 115 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала ATLAS 1604 K ZW
4
цена на барање
Година 1989 Километража 7365 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала CATERPILLAR 214B
6
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала POCLAIN 75P
3
цена на барање
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала CASE POCLAIN 1088
3
цена на барање
Година 1992 Километража Сила 129 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала ZEPPELIN ZN19 за делови
3
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала CATERPILLAR 312
1
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала CASE POCLAIN 80P
4
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер на тркала LIEBHERR A310 B
5
цена на барање
Година 1995 Километража Сила 78.86 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се