Филтри -

Багери на тркала, автоматски

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала TEREX TW85  ref.7000
12
36.750 € USD ≈ 40.920 US$
Година 2012 Километража 6355 м/ч Сила 91 кс
Србија, Simanovci
багер на тркала CATERPILLAR M318F
26
178.000 € USD ≈ 198.200 US$
Евро Euro 4
Година 02/2016 Километража 6076 м/ч Сила 129 kW
Словачка
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер на тркала CASE WX 95
19
28.850 € USD ≈ 32.130 US$
Година 2009 Километража 6219 м/ч Сила 74 kW
Србија, Simanovci
багер на тркала LIEBHERR A900
27
47.500 € USD ≈ 52.900 US$
Суспензија хидраулично
Година 2012 Километража 7570 м/ч Сила
Украина, Львів
багер на тркала VOLVO EW 180 D
13
65.000 € USD ≈ 72.380 US$
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 09/2012 Километража 8500 м/ч Сила 129 kW
Украина, Хустський район
багер на тркала CATERPILLAR M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP
15
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 3568 м/ч Сила 131 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
багер на тркала KOMATSU PW 110 PW 140
8
23.500 € USD ≈ 26.170 US$
Брзина 20 км/ч
Година 06/2008 Километража 9800 м/ч Сила
Полска, Pawłów
багер на тркала HITACHI Zaxis 145W-3 Rototilt
25
45.620 € PLN USD 203.000 PLN ≈ 50.810 US$
Суспензија хидраулично Брзина 35 км/ч
Година 2012 Километража 10900 м/ч Сила 90.2 kW
Полска, Opole
багер на тркала NEW HOLLAND MH 3.6
13
27.800 € USD ≈ 30.960 US$
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 5 м Радиус на копање 5 м Висина за истовар 6.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 7100 м/ч Сила 83 kW
Украина, Хустський район
багер на тркала JCB JS 145
11
28.500 € USD ≈ 31.740 US$
Евро Euro 1 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 5 м Висина за истовар 6 м Брзина 20 км/ч
Година 07/2002 Километража 10000 м/ч Сила 70 kW
Украина, Хустський район
багер на тркала VOLVO EW 180 C
16
ВИДЕО
43.750 € USD ≈ 48.720 US$
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.3 м Брзина 38 км/ч
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила 113 kW
Русија, Самара
багер на тркала ATLAS 1504 18т  Свіжий! Ідеальний стан!
19
32.500 € USD ≈ 36.190 US$
Година 2003 Километража 5930 м/ч Сила
Украина, Івано-Франківськ
багер на тркала ATLAS 1604 18т  Свіжий! Гарний стан!
5
21.000 US$ EUR ≈ 18.860 €
Година 1995 Километража 17067 м/ч Сила
Украина, Івано-Франківськ
багер на тркала LIEBHERR A914B
9
46.000 US$ EUR ≈ 41.310 €
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 5 м Радиус на копање 8 м Висина за истовар 6 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 390 бар
Година 2005 Километража 11298 м/ч Сила
Украина, Михайлівка-Рубежівка
багер на тркала MECALAC 14mbx
19
28.000 € USD ≈ 31.180 US$
Длабочина на копање 4.7 м Радиус на копање 7.9 м Висина за истовар 5 м Брзина 30 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 430 бар
Година 2005 Километража Сила 111 кс
Украина, Львов
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се