Филтри -

Багери на тркала од Австрија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала од Австрија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала TAKEUCHI TB175W
13
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 6410 м/ч Сила
Австрија, Premstätten
багер на тркала HITACHI ZX140W-5B
11
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 6455 м/ч Сила
Австрија, Premstätten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR M322D
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 13300 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
багер на тркала VOLVO EW 160 E
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2015 Километража 6866 м/ч Сила 152 кс
Австрија, Ascendum Zentrale Bergheim B. Salzburg
багер на тркала TAKEUCHI TB295W
15
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Австрија, Premstätten
багер на тркала LIEBHERR Mobilbagger A934 C Umschlagbagger für Holz
12
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 20833 км Сила 150 кс
Австрија, Hörsching
багер на тркала HITACHI ZX140 W-3
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010 Километража 14223 м/ч Сила 90.2 kW
Австрија, Haid
багер на тркала LIEBHERR 934 Litronic
14
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 27200 м/ч Сила 186 кс
Австрија, Deutsch Goritz
багер на тркала LIEBHERR A 910 Compact Litronic
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила 116 кс
Австрија, Deutsch Goritz
багер на тркала TAKEUCHI TB 070W
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000 Километража 13400 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
багер на тркала HITACHI ZX 160W
9
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 12600 м/ч Сила 122 кс
Австрија, Deutsch Goritz
багер на тркала TEREX TW 85
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010 Километража 13700 м/ч Сила 91.09 кс
Австрија, Deutsch Goritz
багер на тркала VOLVO EW 160C/Hydr.-Schnellwechsler/Vollverohrung
9
Контактирајте го продавачот
33.850 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 7800 м/ч Сила
Австрија, Hall in Tirol
багер на тркала VOLVO EWR 150 E
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 2300 м/ч Сила 143 кс
Австрија, Ascendum Zentrale Bergheim B. Salzburg
багер на тркала TEREX TW110
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 10945 м/ч Сила
Австрија, Haid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се