Филтри -

Багери на тркала LIEBHERR

Резултати од пребарување: 277 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала LIEBHERR: 277 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала LIEBHERR A902
13
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990 Километража 14272 м/ч Сила
Холандија, Renswoude
багер на тркала LIEBHERR A316
15
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Украина, Львів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала LIEBHERR A924
5
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 26106 м/ч Сила 150 кс
Естонија, Tallinn
багер на тркала LIEBHERR A900 C
23
Побарајте цена
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Полска, Baćkowice
багер на тркала LIEBHERR A916
26
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Полска, Baćkowice
багер на тркала LIEBHERR A900C EW LITR
8
Контактирајте го продавачот
44.040 € PLN 199.000 PLN
Година 2009 Километража 10267 м/ч Сила
Полска, Gajków
багер на тркала LIEBHERR A910COMPACT_LI
14
Побарајте цена
цена на барање
Година 2019 Километража 1140 м/ч Сила 85 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала LIEBHERR A 312
4
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2011 Километража 4350 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала LIEBHERR A 904 c/umschlagbagger
12
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2005 Километража 23350 м/ч Сила
Холандија, Voorst
багер на тркала LIEBHERR A 904 C
9
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 7800 м/ч Сила 105 kW
Романија, Tarcea, Bihor
багер на тркала LIEBHERR A902 Litr.4P
9
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 1995 Километража 16000 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos
багер на тркала LIEBHERR A312
6
Контактирајте го продавачот
7.194 € PLN 32.500 PLN
Година 1998 Километража 10058 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
багер на тркала LIEBHERR A 904 | 900
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.370 € PLN 87.500 PLN
Година 2001 Километража Сила
Полска, Milicz
багер на тркала LIEBHERR A 904 | 900 314 CAT 315 316 318 JCB JS 175 KOMATSU VOLVO 160 180
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.310 € PLN 155.000 PLN
Година 2008 Километража Сила 105 kW
Полска, Milicz
багер на тркала LIEBHERR A 904 | 900 314 CAT 315 316 318 JCB JS 175 KOMATSU VOLVO 160 180
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.310 € PLN 155.000 PLN
Година 2008 Километража Сила 105 kW
Полска, Milicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 277 огласа
Прикажи
Претплати се