Филтри -

Багери на тркала KOMATSU

Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала KOMATSU: 198 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала KOMATSU PW 75
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година 2000 Километража Сила 50 kW
Латвија
багер на тркала KOMATSU PW160-7
19
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила 88 kW
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала KOMATSU PW170ES-6K
12
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lubartów
багер на тркала KOMATSU PW130ES-6K
12
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Полска, Lubartów
багер на тркала KOMATSU PW150ES-6k
7
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2003 Километража 14235 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
багер на тркала KOMATSU PW160 -7
5
Контактирајте го продавачот
58.620 € PLN 264.900 PLN
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
багер на тркала KOMATSU Pw160
22
Побарајте цена
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
багер на тркала KOMATSU PW98MR-6 4x4
56
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2009 Километража 10560 км Сила
Италија, Caorso (PC)
багер на тркала KOMATSU PW160-7 4x4
7
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2006 Километража 21362 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
багер на тркала KOMATSU PW160-7 4x4
7
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2006 Километража 19606 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
багер на тркала KOMATSU PW 140-7
5
Контактирајте го продавачот
36.950 € PLN 167.000 PLN
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Mochnaczka Niżna
багер на тркала KOMATSU PW118MR-8
1
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2017 Километража 2095 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
багер на тркала KOMATSU PW180 Oil Quick Powertilt 3 x Löffel
15
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Носивост 19990 кг
Година 2007 Километража 15100 м/ч Сила 143 кс
Германија, Günzburg
багер на тркала KOMATSU PW118MR8 TOP stanje NOVA oprema
25
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Брзина 25 км/ч
Година 04/2013 Километража 6700 м/ч Сила 72 kW
Словенија, Sevnica
багер на тркала KOMATSU PW 180-7EO
19
Контактирајте го продавачот
49.790 € PLN 225.000 PLN
Година 2011 Километража 11551 м/ч Сила 116 kW
Полска, Milicz, Sułów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Претплати се