Филтри -

Багери на тркала JCB

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала JCB: 116 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала JCB JS145W в Наличии в Киеве 2 шт. Возможен лизинг
8
Контактирајте го продавачот
37.995 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Киев
багер на тркала JCB JS 200
5
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 33.000 €
Длабочина на копање 6.6 м Висина за истовар 2.64 м
Година 2002 Километража 8500 м/ч Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала JCB JS200W
16
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7300 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер на тркала JCB JS 145W T4 Final "Plus" -Demo
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020-01-01 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Oerel
багер на тркала JCB JS 175 W T4 Final "Plus" -Demo
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020-01-01 Километража 85 м/ч Сила
Германија, Oerel
багер на тркала JCB Hydradig 110W 40km/h
7
Контактирајте го продавачот
82.950 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 1100 м/ч Сила
Германија, Oerel
багер на тркала JCB
9
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала JCB JS 160
22
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Полска, Gdańsk
багер на тркала JCB JS160
10
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Длабочина на копање 6.1 м
Година 2017 Километража 2237 м/ч Сила 93 kW
Украина, Житомир
багер на тркала JCB JS160
6
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Сила 93 kW
Украина, Житомир
багер на тркала JCB Hydradig JS110W - 40 km/h mit Oilquick OQ45-5
11
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1142 м/ч Сила 110 кс
Германија, Ulm-Lehr
багер на тркала JCB 4 CX
11
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 9780 м/ч Сила
Украина, Київ
багер на тркала JCB 145 W
8
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала JCB JS145W
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2014 Километража 6296 м/ч Сила 93 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала JCB JS200W
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010 Километража 11233 м/ч Сила 126 кс
Франција, BON-ENCONTRE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се