Филтри -

Багери на тркала HITACHI

Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала HITACHI: 138 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала HITACHI ZX140W-6
10
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 5.5 м Брзина 35 км/ч
Година 2020 Километража 380 м/ч Сила 105 kW
Романија, Ștefăneștii de Jos
багер на тркала HITACHI Zaxis ZW170W-5B , 20 , triple boom, joystick ,a/c,camera , b
39
Контактирајте го продавачот
61.980 € PLN 280.000 PLN
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила 166 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала HITACHI ZX220W-5
12
Побарајте цена
цена на барање
Година 2015 Километража 4810 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
багер на тркала HITACHI ZX210W-3 GOOD TYRES - ALL FUNCTIONS
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража 12199 м/ч Сила 163 кс
Холандија, Veghel
багер на тркала HITACHI  ZX190W-3
21
Контактирајте го продавачот
45.150 € PLN 204.000 PLN
Година 2011 Километража 8382 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
багер на тркала HITACHI ZX 160 W
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2006-01-01 Километража 15750 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
багер на тркала HITACHI ZX 140 W-3
23
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2009-01-01 Километража 11307 м/ч Сила 123 кс
Естонија, Vasalemma Vald
багер на тркала HITACHI ZX190W-5B
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража 5200 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
багер на тркала HITACHI ZX 210 W
10
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Година 2007 Километража 3965 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала HITACHI ZX140W-5B
11
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 6455 м/ч Сила
Австрија, Premstätten
багер на тркала HITACHI ZX145WT-3
11
Контактирајте го продавачот
48.690 € NOK 499.000 NOK
Година 2012 Километража 8300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
багер на тркала HITACHI ZX140W-3 VA boom, dozer blade, hyd q/c
5
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2013 Километража 10191 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
багер на тркала HITACHI ZX170W-6-E
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер на тркала HITACHI FH 150 W 3
6
Контактирајте го продавачот
20.140 € PLN 91.000 PLN
Година 1998 Километража 14600 м/ч Сила
Полска, Staszów
багер на тркала HITACHI ZX 130 W
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2005-01-01 Километража 16431 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се