Филтри -

Багери на тркала DOOSAN

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала DOOSAN: 115 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала DOOSAN DX 190 W-3 *PERFECT CONDITION*
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 7100 м/ч Сила 176 кс
Холандија, Wijlre
багер на тркала DOOSAN   DX 140W-5 med tillbehör
75
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 10.010 € SEK 101.000 SEK
Година Километража Сила 139 кс
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала DOOSAN DH150
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 7 м Висина за истовар 7 м Брзина 60 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 200 бар
Година 04/2014 Километража 1800 м/ч Сила 180 кс
Кина, Shanghai
багер на тркала DOOSAN DX140W-3
42
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 8190 м/ч Сила
Украина
багер на тркала DOOSAN DX140
15
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 8184 м/ч Сила
Украина, Черновцы
багер на тркала DOOSAN DX140W utrustad som DX160W
64
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 25.970 € SEK 262.000 SEK
Година 2011 Километража 7791 м/ч Сила 136 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала DOOSAN DX 170 W
5
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Година 2009 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала DOOSAN DX 140
6
Контактирајте го продавачот
54.400 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 7646 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала DOOSAN DX140
42
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 8184 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала DOOSAN DX 160 W
8
Контактирајте го продавачот
69.600 €
Година 2011 Километража 3118 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала DOOSAN DX 160W-7 , OFFSET BOOM  , q-c , joystick , camera , A/C
26
Контактирајте го продавачот
49.800 € PLN 225.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2013 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Kraków
багер на тркала DOOSAN DX140W
15
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража 11000 м/ч Сила
Шведска
багер на тркала DOOSAN DX140W-3
42
Контактирајте го продавачот
59.150 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 8190 м/ч Сила
Украина
багер на тркала DOOSAN DX140
17
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 11080 м/ч Сила
Полска
багер на тркала DOOSAN DX 160W
25
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража 4825 м/ч Сила 100 kW
Полска, Ruda Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се