Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR 322

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR 322: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M322F KOPARKA KOŁOWA
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2016 Километража 2374 м/ч Сила 169 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
багер на тркала CATERPILLAR M322C
8
Контактирајте го продавачот
54.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 9232 м/ч Сила 164 кс
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR 322 D
22
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Година 2008 Километража 8300 м/ч Сила
Полска, DĄBROWA
багер на тркала CATERPILLAR M 322 D
7
Контактирајте го продавачот
56.440 € PLN 255.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
багер на тркала CATERPILLAR M322D
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 13300 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
багер на тркала CATERPILLAR M322D
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Година 2007-01-01 Километража 10751 м/ч Сила 175 кс
Холандија, Venlo
багер на тркала CATERPILLAR MH322D
7
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Година 2007 Километража 12325 м/ч Сила
Холандија, Menaldum
багер на тркала CATERPILLAR M322D
5
Контактирајте го продавачот
67.537,40 US$ EUR ≈ 55.600 €
Година 2014 Километража 10800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер на тркала CATERPILLAR M322C
17
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 2005 Километража 9745 м/ч Сила
Франција, Toulouse
багер на тркала CATERPILLAR M 322 D
40
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража 12845 м/ч Сила
Германија, Halver
багер на тркала CATERPILLAR M322C
13
Контактирајте го продавачот
61.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 9235 м/ч Сила 164 кс
Украина, Киев
багер на тркала CATERPILLAR M322F
6
Контактирајте го продавачот
122.800 € PLN 555.000 PLN
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Tokarnia
багер на тркала CATERPILLAR M 322 D
29
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража 9834 м/ч Сила 177 кс
Германија, Malsch
багер на тркала CATERPILLAR M322F
8
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година 2016 Километража 5122 м/ч Сила
Франција, Idfn
багер на тркала CATERPILLAR M322D MH
24
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Година 2013 Километража 4568 м/ч Сила
Франција, Lyon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се