Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR 318

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR 318: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M 318 D *FULL OPTIONS**PERFECT CONDITION**
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 9559 м/ч Сила 176 кс
Холандија, Wijlre
багер на тркала CATERPILLAR M318D
17
Контактирајте го продавачот
53.570 € PLN 242.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR M318D
8
Контактирајте го продавачот
аукција 8.265 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 17500 м/ч Сила
Франција
багер на тркала CATERPILLAR M318C
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Година 2004-01-01 Километража 12777 м/ч Сила 161 кс
Холандија, Venlo
багер на тркала CATERPILLAR M318
13
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 14000 м/ч Сила
Унгарија, Kölesd
багер на тркала CATERPILLAR M318D
18
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 8914 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер на тркала CATERPILLAR M318D
35
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2009 Километража 14199 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
багер на тркала CATERPILLAR M 318 D !!30 km\h!!
40
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража 11058 м/ч Сила
Германија, Halver
нови багер на тркала CATERPILLAR M318F VAH  A2-PL
16
Контактирајте го продавачот
174.000 € Без ДДВ
Година 09/2019 Километража 8 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
багер на тркала CATERPILLAR M318D
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.190 € PLN 159.000 PLN
Година 2007 Километража 18000 м/ч Сила 130 kW
Полска, Chojna
багер на тркала CATERPILLAR M318
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Полска
багер на тркала CATERPILLAR M318D
44
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
багер на тркала CATERPILLAR M318D 2011
22
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2011-01-01 Километража 9241 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
багер на тркала CATERPILLAR M 318 D
21
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010-01-01 Километража 9862 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
багер на тркала CATERPILLAR M318D KOPARKA KOŁOWA - German machine
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 2009 Километража 12682 м/ч Сила 176 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се