Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR 315

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR 315: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M315 OUTRIGGERS AND BLADE
22
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража 12390 м/ч Сила 118 кс
Холандија, Veghel
багер на тркала CATERPILLAR CAT M315D
5
Контактирајте го продавачот
53.460 € PLN 241.500 PLN
Година 2011 Километража 10249 м/ч Сила
Полска, Grabowo-Skorupki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR 313D 2016 315 316
19
Контактирајте го продавачот
88.320 € PLN 399.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Полска, Niestachów
багер на тркала CATERPILLAR M315
31
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2002 Километража 9000 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
багер на тркала CATERPILLAR CAT M315C
11
Контактирајте го продавачот
26.550 € PLN 120.000 PLN
Година 2005 Километража 17100 м/ч Сила
Полска, Kielce
багер на тркала CATERPILLAR M 315D
10
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 295.000 PLN
Година 2014 Километража Сила 108 kW
Полска, Nowa Słupia
багер на тркала CATERPILLAR 315D
24
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Година 2007 Километража 12200 м/ч Сила
Полска, DĄBROWA
багер на тркала CATERPILLAR M 315
8
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 1998 Километража 6566 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер на тркала CATERPILLAR M315C
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.600 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Gdańsk
багер на тркала CATERPILLAR CAT M 315
3
Контактирајте го продавачот
17.840 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, B-stok
багер на тркала CATERPILLAR M315
24
Контактирајте го продавачот
15.940 € PLN 72.000 PLN
Година 2000 Километража 10486 м/ч Сила
Полска, Ekspozycja Maszyn, Tychy
багер на тркала CATERPILLAR M315
6
Контактирајте го продавачот
14.830 € PLN 67.000 PLN
Година 2000 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
багер на тркала CATERPILLAR M 315 D
28
Контактирајте го продавачот
90.530 € PLN 409.000 PLN
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Полска, Żmigród
багер на тркала CATERPILLAR M315D
7
Контактирајте го продавачот
48.700 € PLN 220.000 PLN
Година 2010 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
багер на тркала CATERPILLAR M315 D
7
Контактирајте го продавачот
53.120 € PLN 240.000 PLN
Година 2011 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се