Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR 314

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR 314: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M314D Outriggers | Stabilizers | Stempelpoten
1
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
багер на тркала CATERPILLAR M314F
39
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2018 Километража 1500 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Winkel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR M314F
15
Контактирајте го продавачот
157.900 € Без ДДВ
Година 05/2019 Километража 426 км Сила
Словачка, Levice
багер на тркала CATERPILLAR M314F
35
Контактирајте го продавачот
148.562 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 3300 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се