Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR 313

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR 313: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR   M313D
44
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 20.120 € SEK 203.000 SEK
Година Километража Сила 139 кс
Шведска, Karlstad
багер на тркала CATERPILLAR M313D
16
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 8221 м/ч Сила 102 кс
Франција, BON-ENCONTRE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала CATERPILLAR M313D
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража 6098 м/ч Сила 102 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала CATERPILLAR 313D 2016 315 316
19
Контактирајте го продавачот
88.320 € PLN 399.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Полска, Niestachów
багер на тркала CATERPILLAR M313D
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2008-01-01 Километража 8453 м/ч Сила 139 кс
Белгија, Oostkamp
багер на тркала CATERPILLAR M 313 D
6
Контактирајте го продавачот
56.440 € PLN 255.000 PLN
Година 2013 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
багер на тркала CATERPILLAR 313 D
18
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 9600 м/ч Сила
Полска
багер на тркала CATERPILLAR M313C/Hydr. SW/Top Zustand/sofort Einsatzbereit
15
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 17394 м/ч Сила 117 кс
Германија, Butzbach
багер на тркала CATERPILLAR M 313 D
14
Побарајте цена
цена на барање
Брзина 37 км/ч
Година 2012 Километража 5370 м/ч Сила 102 kW
Романија
багер на тркала CATERPILLAR M313D
17
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2008 Километража 11527 м/ч Сила
Холандија, Nuland
багер на тркала CATERPILLAR M 313 D
21
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2012 Километража 6518 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
багер на тркала CATERPILLAR 313D
42
Контактирајте го продавачот
42.117 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 8600 м/ч Сила
Норвешка, Tiller
багер на тркала CATERPILLAR M 313 D
8
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
багер на тркала CATERPILLAR M313D
36
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.120 € PLN 249.000 PLN
Година 2012 Километража 7701 м/ч Сила 139 кс
Полска, Tuliszków
багер на тркала CATERPILLAR M313D DUTCH DEALER MACHINE
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
64.800 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража 8860 м/ч Сила 139 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се