Филтри -

Багери на тркала CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 291 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CATERPILLAR: 291 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CATERPILLAR M33D , 22t , 9.000 MTH , material handler , lift cab , rotator
10
Контактирајте го продавачот
61.200 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила 176 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CATERPILLAR M315D
14
Контактирајте го продавачот
87.220 € PLN 399.000 PLN
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила 108 кс
Полска, Żmigród
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала CATERPILLAR 318 D
9
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 14537 м/ч Сила
Полска, Suków
багер на тркала CATERPILLAR M318D
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража 9600 м/ч Сила 175 кс
Германија, Ravensburg
багер на тркала CATERPILLAR M316F
8
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3112 м/ч Сила 150 кс
Латвија, Riga
багер на тркала CATERPILLAR MH3022
46
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Година 2015 Километража 6583 м/ч Сила 169 кс
Германија, Bereich Konzernkunden
багер на тркала CATERPILLAR M313D
16
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 8221 м/ч Сила 102 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала CATERPILLAR M313D
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012 Километража 6120 м/ч Сила 102 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер на тркала CATERPILLAR M312
22
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Естонија, Otepää
багер на тркала CATERPILLAR M316D
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010 Километража 7551 м/ч Сила
Франција, Lyon
багер на тркала CATERPILLAR CAT M318D
26
Контактирајте го продавачот
66.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 11197 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер на тркала CATERPILLAR M316D
22
Контактирајте го продавачот
59.333,33 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 9600 м/ч Сила 158 кс
Украина, Житомир
багер на тркала CATERPILLAR M315
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Gdańsk
багер на тркала CATERPILLAR M315C
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.600 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Gdańsk
багер на тркала CATERPILLAR M 312
15
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 291 огласа
Прикажи
Претплати се