Филтри -

Багери на тркала CASE

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала CASE: 83 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала CASE WX125
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 10922 м/ч Сила 114 кс
Франција, Bourron Marlotte
багер на тркала CASE WX95
10
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 24.700 €
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Винница
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер на тркала CASE 588P
4
Контактирајте го продавачот
11.050 € PLN 49.900 PLN
Длабочина на копање 6.5 м
Година 1997 Километража 12300 м/ч Сила 90 кс
Полска, Czechowice-Dziedzice
багер на тркала CASE WX210
11
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
нови багер на тркала CASE
17
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 123.500 €
Година 2019 Километража 8 м/ч Сила
Украина
багер на тркала CASE 888 B за делови
4
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
багер на тркала CASE WX 168 , 18t , rotator ,grapple , blade ,supports , joystick , A
24
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 295.000 PLN
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX240 , 23t , LONG REACH 16m , 4k MTH , hydraulic bucket , joyst
12
Контактирајте го продавачот
43.160 € PLN 195.000 PLN
Радиус на копање 15.5 м
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила 176 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX145 , 14t , OFFSET BOOM , joystick , blade , supports , AC
19
Контактирајте го продавачот
33.200 € PLN 150.000 PLN
Година 2010 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX165
12
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2004 Километража 13200 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
багер на тркала CASE 788P
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 1997 Километража 15308 м/ч Сила
Шпанија, Uxes
багер на тркала CASE WX200
30
Побарајте цена
цена на барање
Година 2003 Километража Сила 118 kW
Холандија, Klundert
багер на тркала CASE WX150
14
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 2003 Километража 17332 м/ч Сила 87 kW
Холандија, Heeten
багер на тркала CASE WX 145
8
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила 90 кс
Романија, Bihor
багер на тркала CASE WX 150
15
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 2003 Километража 17332 м/ч Сила
Холандија, Heeten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се