Филтри -

Багери на тркала, ровокопачи на тркала

Резултати од пребарување: 1924 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери на тркала: 1924 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала NEW HOLLAND MH Plus C
22
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2005 Километража 11700 м/ч Сила 112 kW
Латвија, Rīga
багер на тркала CASE WX95
10
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.280 €
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Винница
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер на тркала LIEBHERR A 920 Litronic SW 48 Likufix
10
Контактирајте го продавачот
130.900 €
Година 2017 Километража 4060 м/ч Сила
Германија, Regensburg
багер на тркала NEW HOLLAND WE 170 C , 18t , TRIPPLE ARM , quick coupler , tilting bucket
34
Контактирајте го продавачот
41.300 € PLN 190.000 PLN
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила 142 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 160W , 3 x boom arm , 3 buckets set , 2018 ,2000MTH like NEW !
8
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX145 , 14t , OFFSET BOOM , joystick , blade , supports , AC
19
Контактирајте го продавачот
32.610 € PLN 150.000 PLN
Година 2010 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Kraków
багер на тркала FUCHS MHL 250 , 15t , roto , lift cab , hydraulic outputs , joystick
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
68.480 € PLN 315.000 PLN
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX 168 , 18t , rotator ,grapple , blade ,supports , joystick , A
24
Контактирајте го продавачот
64.130 € PLN 295.000 PLN
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала DOOSAN DX 160W-7 , OFFSET BOOM  , q-c , joystick , camera , A/C
26
Контактирајте го продавачот
48.910 € PLN 225.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2013 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 16004 ZW / two-way excavator / 125Hp / 1 owner / qood condiction
5
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.5 м Радиус на копање 8.3 м
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила 125 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS 160W
6
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Година 07/2018 Километража 2107 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
багер на тркала NEW HOLLAND WE 170 C , 18t , TRIPPLE ARM , quick coupler , tilting bucket
29
Контактирајте го продавачот
41.300 € PLN 190.000 PLN
Година 2013 Километража 7500 м/ч Сила 142 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CASE WX240 , 23t , LONG REACH 16m , 4k MTH , hydraulic bucket , joyst
12
Контактирајте го продавачот
42.390 € PLN 195.000 PLN
Радиус на копање 15.5 м
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила 176 кс
Полска, Kraków
багер на тркала CATERPILLAR M33D , 22t , 9.000 MTH , material handler , lift cab , rotator
10
Контактирајте го продавачот
60.870 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила 176 кс
Полска, Kraków
багер на тркала ATLAS W 150 , 16 t , OFFSET BOOM , scarp hydraulic  bucket , blade , j
30
Контактирајте го продавачот
45.650 € PLN 210.000 PLN
Суспензија хидраулично
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила 116 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1924 огласа
Прикажи
Претплати се