Филтри -

Нови багери гасеничари

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари: 125 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер гасеничар CATERPILLAR 320
24
ВИДЕО
цена на барање
Година 2019-01-01 Километража Сила 166 кс
Холандија, Winkel
нови багер гасеничар LIEBHERR 936 2 x 2018 new unused
5
цена на барање
Година 2018-01-01 Километража 26 м/ч Сила
Холандија, Haaften
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер гасеничар KOBELCO SK350LC-8
1
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
нови багер гасеничар HIDROMEK  HM 490 LC HD (0676906868, Дмитро)
14
339.080 US$ EUR ≈ 287.700 €
Длабочина на копање 6.47 м Радиус на копање 10.77 м Висина за истовар 6.95 м
Година 2019 Километража Сила 362 кс
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар HIDROMEK  НОВЫЙ HMK 300 LC PLUS (0676906868, Дмитро)
19
186.212 US$ EUR ≈ 158.000 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.33 м Радиус на копање 10.91 м Висина за истовар 7.3 м
Година 2019 Километража Сила 216 кс
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 370 LC HD (0676906868, Дмитро)
18
238.681 US$ EUR ≈ 202.500 €
Длабочина на копање 6.56 м Радиус на копање 10.15 м Висина за истовар 6.87 м
Година 2019 Километража Сила 287 кс
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 220 LC (0676906868, Дмитро)
15
133.072 US$ EUR ≈ 112.900 €
Длабочина на копање 6.67 м Радиус на копање 10.05 м Висина за истовар 6.89 м
Година 2019 Километража Сила 148 кс
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 140LC (0676906868, Дмитро)
11
127.637 US$ EUR ≈ 108.300 €
Длабочина на копање 5.99 м Радиус на копање 8.64 м Висина за истовар 6.31 м
Година 2019 Километража Сила 98 кс
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар KOBELCO SK140SRLC-3
16
102.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар KOBELCO SK500LC-9
16
291.999 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар SANY SY 500 H
23
216.050 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Украина, Черновцы
нови багер гасеничар XCMG XE215C
4
138.500 US$ EUR ≈ 117.500 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.68 м Радиус на копање 9.695 м Висина за истовар 6.78 м
Година 01/2020 Километража Сила 129 kW
Украина, Киев
нови багер гасеничар CATERPILLAR 330D2L - NEW - 23 hours
20
ВИДЕО
цена на барање
Година 2018 Километража 23 м/ч Сила
Франција, St Brieuc
нови багер гасеничар HIDROMEK  490 LC HD
3
цена на барање
Длабочина на копање 6.56 м Висина за истовар 6.87 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 2020 Километража Сила 268 кс
Украина, Харьков
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 300LC LR
6
цена на барање
Длабочина на копање 14.2 м Висина за истовар 12.7 м Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се