Филтри -

Багери гасеничари - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари - Босна и Херцеговина: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар HYUNDAI R140LC-9A
16
цена на барање
Година 2014 Километража 4250 м/ч Сила 126 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар FIAT-HITACHI FH330 EL.3
8
цена на барање
Година 1999 Километража Сила 220 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар LIEBHERR R924B HDSL
10
цена на барање
Година 2007 Километража 9840 м/ч Сила 173 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар HYUNDAI R450LC-7A
10
цена на барање
Година 2006 Километража 14900 м/ч Сила 325 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар O&K RH6 PMS
10
цена на барање
Година 1990 Километража 11271 м/ч Сила 144 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар HYUNDAI R450LC-7
10
цена на барање
Година 2005 Километража 6900 м/ч Сила 340 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар O&K RH6
4
цена на барање
Година 1991 Километража 6613 м/ч Сила 144 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-3KP
4
цена на барање
Година 1990 Километража 9713 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар CATERPILLAR 245
4
цена на барање
Година Километража Сила 330 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар CATERPILLAR 235
4
цена на барање
Година 1991 Километража Сила 261 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар O&K RH8 HD
4
цена на барање
Година Километража Сила 91.09 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар LIEBHERR R974B
11
цена на барање
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила 497 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
багер гасеничар CATERPILLAR 235
3
цена на барање
Година 1990 Километража Сила 261 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар HYUNDAI R450LC-3
10
цена на барање
Година 2002 Километража 9340 м/ч Сила 325 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар O&K RH9
4
цена на барање
Година 1984 Километража Сила 131 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се