Нови багери гасеничари VOLVO ECR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари VOLVO ECR: 1 оглас

нови багер гасеничар VOLVO ECR 145CL
37
ВИДЕО
89.500 € USD ≈ 98.670 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.54 м Радиус на копање 8.36 м Висина за истовар 6.86 м
Година 12/2018 Километража 9 м/ч Сила 94 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се