Нови багери гасеничари VOLVO EC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари VOLVO EC: 5 огласа

нови багер гасеничар VOLVO EC250DL
6
126.400 € PLN USD 540.000 PLN ≈ 139.400 US$
Година 2018 Километража 9 м/ч Сила
Полска, Radomsko
нови багер гасеничар VOLVO EC 200 D, NEW! 0 HORS!
3
112.000 US$ EUR ≈ 101.600 €
Година 2019 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови багер гасеничар VOLVO EC 350 DL
44
ВИДЕО
преговара
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.48 м Радиус на копање 10.9 м Висина за истовар 7.25 м
Година 12/2018 Километража 7 м/ч Сила 268 кс
Германија, Lübeck
нови багер гасеничар VOLVO EC220D
8
118.000 € USD ≈ 130.100 US$
Година 2018 Километража Сила 123 kW
Украина, Киев
нови багер гасеничар VOLVO EC480D
21
преговара
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се