Филтри -

Багери гасеничари VOLVO L-series

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари VOLVO L-series: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар VOLVO EC250DNL 1 žlica 8.742 ur
25
60.500 € Без ДДВ
Година 06/2013 Километража 8742 м/ч Сила 152 kW
Словенија, Sevnica
багер гасеничар VOLVO EC250EL 29,1 t / 3100 MTH / track 700 mm / camera / quick
40
100.400 € PLN 450.000 PLN
Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 10 м Висина за истовар 7 м
Година 2017 Километража 3100 м/ч Сила 160 kW
Полска, Frydrychowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар VOLVO EC220EL 25 t / 3456 MTH! / Track 700 mm / Quick
30
89.660 € PLN 402.000 PLN
Длабочина на копање 6.4 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2017 Километража 3456 м/ч Сила 129 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC300EL 34 t excavator / 700mm track / Reverse Camera
64
91.220 € PLN 409.000 PLN
Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 10.5 м Висина за истовар 6.8 м
Година 2015 Километража 4866 м/ч Сила 180 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC140EL 1994 MTH! / 15 t excavator / quick / A/C
28
71.150 € PLN 319.000 PLN
Длабочина на копање 5.16 м Радиус на копање 7.98 м Висина за истовар 5.72 м
Година 2017 Километража 1994 м/ч Сила 90 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC380DL 38 t excavator / quick / hydraulic / joystick / ECO / AC
26
109.100 € PLN 489.000 PLN
Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 10.7 м Висина за истовар 7 м Капацитет на хидраулична пумпа 353 бар
Година 2016 Километража 5490 м/ч Сила 219 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC140DL 14T
25
аукција 26.640 € NOK 290.000 NOK
Година 2014 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
багер гасеничар VOLVO ECR 88D ECR 88D AIRCO SNELWISSEL 4300UUR
28
39.500 € Без ДДВ
Година 01/2016 Километража 4300 км Сила 58 кс
Холандија, Monster
багер гасеничар VOLVO ECR 145 DL 2086H + Rototilt
24
84.900 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража 2086 м/ч Сила 116 кс
Естонија, Vasalemma Vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се