Филтри -

Багери гасеничари VOLVO ECR

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари VOLVO ECR: 42 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар VOLVO ECR 145DL
23
64.500 € USD ≈ 75.740 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.01 м Радиус на копање 8.7 м Висина за истовар 7.33 м
Година 12/2013 Километража 4668 м/ч Сила 113 кс
Германија, Lübeck
багер гасеничар VOLVO ECR 145EL
49
ВИДЕО
89.500 € USD ≈ 105.100 US$
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.53 м Радиус на копање 8.21 м Висина за истовар 6.87 м
Година 12/2018 Километража 2437 м/ч Сила 121 кс
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер гасеничар VOLVO ECR 88 D (12001122)
22
цена на барање
Година 2017-01-01 Километража 859 м/ч Сила 59 кс
Германија, Grossenaspe
багер гасеничар VOLVO ECR145EL
7
Година 2019 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
багер гасеничар VOLVO ECR 88D ECR 88D AIRCO SNELWISSEL 4300UUR
28
39.500 € USD ≈ 46.380 US$
Година 01/2016 Километража 4300 км Сила 58 кс
Холандија, Monster
багер гасеничар VOLVO ECR 145 EL
8
96.000 € USD ≈ 112.700 US$
Година 2019 Километража 896 м/ч Сила
Франција, Neuville saint-Amand
багер гасеничар VOLVO ECR 235 CL
4
цена на барање
Година 2009 Километража 9600 м/ч Сила 149 кс
Германија, Plattling
багер гасеничар VOLVO ECR 145 DL 2086H + Rototilt
24
84.900 € USD ≈ 99.700 US$
Година 2015-01-01 Километража 2086 м/ч Сила 116 кс
Естонија, Rummu
багер гасеничар VOLVO ECR88D
100
ВИДЕО
41.000 € USD ≈ 48.150 US$
Година 2014 Километража 2791 м/ч Сила
Франција, Paris
багер гасеничар VOLVO ECR 88 D
5
цена на барање
Година 2020-01-01 Километража 2 м/ч Сила 56 кс
Германија, Grossenaspe
багер гасеничар VOLVO ECR 235 DL
10
89.950 € USD ≈ 105.600 US$
Година 2014 Километража 5214 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO ECR58D
24
52.300 € SEK USD 539.000 SEK ≈ 61.410 US$
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
багер гасеничар VOLVO ECR235EL
56
аукција аукција
Година 2019 Километража 680 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
багер гасеничар VOLVO ECR145EL
13
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 3 м
Година 2018 Километража 3050 м/ч Сила 122 кс
Австрија, Bergheim bei Salzburg
багер гасеничар VOLVO ECR 145 DL Planierschild, Roadliner Gummipads
7
59.800 € USD ≈ 70.220 US$
Година 2014 Километража 5695 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen-Edelshausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се