Багери гасеничари VOLVO EC 35

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари VOLVO EC 35: 5 огласа

багер гасеничар VOLVO EC350DL
20
82.750 US$ EUR ≈ 75.060 €
Година 2015 Километража 8400 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар VOLVO EC 35
1
14.000 € USD ≈ 15.440 US$
Година 2002 Километража 9029 м/ч Сила
Германија, Ismaning
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер гасеничар VOLVO EC 350 DL
44
ВИДЕО
преговара
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.48 м Радиус на копање 10.9 м Висина за истовар 7.25 м
Година 12/2018 Километража 7 м/ч Сила 268 кс
Германија, Lübeck
багер гасеничар VOLVO EC 200 107 KW, Airco, Bucket 2.35
6
13.800 € USD ≈ 15.210 US$
Година 1999-01-01 Километража 13131 м/ч Сила
Холандија, EDE GLD
багер гасеничар VOLVO EC 350 D L (TOP CONDITION)
17
ВИДЕО
67.500 € USD ≈ 74.420 US$
Година 2016-01-01 Километража 8415 м/ч Сила 286 кс
Холандија, Veldhoven
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се