Филтри -

Багери гасеничари VOLVO EC 25

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари VOLVO EC 25: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар VOLVO EC250EL , 29t , bucket 2m3 , q-c , joystick , track pads 70cm ,
47
85.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 10 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила 215 кс
Полска, Kraków
багер гасеничар VOLVO EC250DNL
19
цена на барање
Година 2012-01-01 Километража 4264 м/ч Сила
Германија, Achstetten
багер гасеничар VOLVO EC250EL , 29t , bucket 2m3 , q-c , joystick , track pads 70cm ,
47
85.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 10 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила 215 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер гасеничар VOLVO EC250DNL 1 žlica 8.742 ur
25
60.500 € Без ДДВ
Година 06/2013 Километража 8742 м/ч Сила 152 kW
Словенија, Sevnica
багер гасеничар VOLVO EC 250 D L
12
87.220 € DKK 649.000 DKK
Година 2014 Километража 9200 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
багер гасеничар VOLVO EC250EL Excavator with GPS and AMV XD1155T Drilling Tower. WATCH
65
327.161 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила 160 kW
Норвешка, Tiller
багер гасеничар VOLVO EC250EL 29,1 t / 3100 MTH / track 700 mm / camera / quick
40
100.400 € PLN 450.000 PLN
Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 10 м Висина за истовар 7 м
Година 2017 Километража 3100 м/ч Сила 160 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC220EL 25 t / 3456 MTH! / Track 700 mm / Quick
30
89.660 € PLN 402.000 PLN
Длабочина на копање 6.4 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2017 Километража 3456 м/ч Сила 129 kW
Полска, Frydrychowo
нови багер гасеничар VOLVO EC250DL
6
120.400 € PLN 540.000 PLN
Година 2018 Километража 9 м/ч Сила
Полска, Radomsko
багер гасеничар VOLVO EC250ENL
17
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража 4969 м/ч Сила
Германија, Achstetten
багер гасеничар VOLVO EC250EL
53
цена на барање
Година 2018 Километража 553 м/ч Сила
Белгија, Lummen
багер гасеничар VOLVO EC250ENL
24
цена на барање
Година 2016 Километража 3080 м/ч Сила 218 кс
Чехија, Olomouc
багер гасеничар VOLVO EC250DL
16
55.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
багер гасеничар VOLVO EC 250E NL
24
ВИДЕО
141.000 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.06 м Радиус на копање 10.16 м Висина за истовар 6.71 м
Година 12/2018 Километража 1590 м/ч Сила 216 кс
Германија, Lübeck
багер гасеничар VOLVO EC 250E NL
20
ВИДЕО
143.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.06 м Радиус на копање 10.16 м Висина за истовар 6.71 м
Година 11/2017 Километража 1875 м/ч Сила 216 кс
Германија, Lübeck
багер гасеничар VOLVO EC 250 D L ROTOTILT
24
64.900 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража 8699 м/ч Сила
Естонија, Vasalemma Vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се