Филтри -

Багери гасеничари VOLVO EC 220

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари VOLVO EC 220: 57 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар VOLVO 24T excavator EC220DL / track 700mm / quick / camera / a-c
53
65.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 7000 м/ч Сила 175 кс
Полска, Kraków
багер гасеничар VOLVO 24T excavator EC220DL / track 700mm / quick / camera / a-c
53
65.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 7000 м/ч Сила 175 кс
Полска, Kraków
багер гасеничар VOLVO 24T excavator EC220DL / track 700mm / quick / camera / a-c
61
58.500 € Без ДДВ
Година 04/2015 Километража 6000 м/ч Сила 175 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар VOLVO EC220DL
16
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kraków
багер гасеничар VOLVO EC220DL
19
цена на барање
Година 2013 Километража 6032 м/ч Сила
Австрија, Inzing
багер гасеничар VOLVO EC220EL 25 t / 3456 MTH! / Track 700 mm / Quick
30
89.660 € PLN 402.000 PLN
Длабочина на копање 6.4 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2017 Километража 3456 м/ч Сила 129 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар VOLVO EC220DL Good working condition
19
ВИДЕО
42.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража 9279 м/ч Сила 175 кс
Холандија, Veldhoven
багер гасеничар VOLVO EC220DL
12
42.900 € Без ДДВ
Година 2012-01-01 Километража 9300 м/ч Сила
Холандија, Susteren
багер гасеничар VOLVO EC220DL
29
47.500 €
Година 2014 Километража 9760 м/ч Сила 173 кс
Холандија, Nunspeet
багер гасеничар VOLVO EC220EL
14
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 7250 м/ч Сила 175 кс
Унгарија, Budapest
багер гасеничар VOLVO EC220DL
12
цена на барање
Година 2012 Километража 8950 м/ч Сила 175 кс
Австрија, Ascendum Zentrale Bergheim B. Salzburg
багер гасеничар VOLVO EC220DL
22
цена на барање
Година 2014 Километража 9939 м/ч Сила 175 кс
Австрија, Ascendum Zentrale Bergheim B. Salzburg
багер гасеничар VOLVO EC220ELR
17
118.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1558 м/ч Сила
Италија, Roma
багер гасеничар VOLVO EC220
9
цена на барање
Година 2012 Километража 6002 м/ч Сила 175 кс
Данска, På Vej Hjem
багер гасеничар VOLVO EC 220 DL
19
ВИДЕО
цена на барање
Година 2013-01-01 Километража Сила 172 кс
Холандија, Goor
багер гасеничар VOLVO EC220EL
22
цена на барање
Година 2015 Километража 6500 м/ч Сила 129 kW
Словенија, Ajdovščina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се