Багери гасеничари VOLVO EC

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари VOLVO EC: 563 огласа

багер гасеничар VOLVO EC140B LC
61
аукција € 16.790 SEK USD SEK 180.000 ≈ US$ 18.612
Година 2003 Километража 11383 м/ч Сила 93.81 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC 290 C L
12
преговара
Година 2011 Километража 11500 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар VOLVO EC460BLC
43
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Година 2007 Километража 13507 м/ч Сила 320 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC210B LC  Bandgrävare med rototilt
77
аукција € 14.090 SEK USD SEK 151.000 ≈ US$ 15.613
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC 700 CL
6
€ 165.000 USD ≈ US$ 182.870
Година 2015 Километража 7400 м/ч Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
багер гасеничар VOLVO EC210CL  Bandgrävare  Scanlaser / Tiltrotator
51
аукција € 93,29 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година 2007 Километража Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC290B NLC
18
преговара
Длабочина на копање 6.1 м
Година 2005 Километража 13449 м/ч Сила 153 kW
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC210B NLC
8
преговара
Година 2006 Километража 8142 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC290BLC
26
аукција € 93,29 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година 2002 Километража 16116 м/ч Сила 194 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC290Blc  Bandgrävare
69
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Година 2007 Километража 10746 м/ч Сила 194 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC220E
6
преговара
Година 2017 Километража 907 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC140DL
46
аукција € 19.310 SEK USD SEK 207.000 ≈ US$ 21.403
Година 2013 Километража 3530 м/ч Сила 116 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC 460 C L
4
преговара
Година 2007 Километража 20105 м/ч Сила 320 кс
Шведска, Bro/stockholm
багер гасеничар VOLVO 2012 EC360CL
18
US$ 61.000 EUR ≈ € 55.039
Евро Euro 5
Година 04/2012 Километража 10000 м/ч Сила 293 кс
Турција
багер гасеничар VOLVO EC 250E NL *Uthyres*
3
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Bro/stockholm
Омилени : 0 Споредба : 0