Багери гасеничари VOLVO

Резултати од пребарување: 592 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари VOLVO: 592 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар VOLVO ECR145E
20
преговара
Година 2018 Километража 518 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC220EL  Bandgrävmaskin
75
аукција 4.711 € SEK USD 52.000 SEK ≈ 5.198 US$
Година 2017 Километража 3600 м/ч Сила 175 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар VOLVO EC240CL
61
аукција 951,30 € SEK USD 10.500 SEK ≈ 1.050 US$
Година 2008 Километража 8987 м/ч Сила 170 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC250DNL 2 žlici 8.741 ur
28
63.500 € USD ≈ 70.070 US$
Година 05/2013 Километража 8741 м/ч Сила 152 kW
Словенија, Sevnica
багер гасеничар VOLVO EC250DNL 2 žlici 8.003 ur
32
66.500 € USD ≈ 73.380 US$
Година 06/2013 Километража 8003 м/ч Сила 152 kW
Словенија, Sevnica
багер гасеничар VOLVO EC 380 D L
10
преговара
Година 2011-01-01 Километража 17330 м/ч Сила
Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO ECR 145D L
13
преговара
Година 2015-01-01 Километража 3100 м/ч Сила
Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO EC290C LONG REACH
1
преговара
Година 2011 Километража 10300 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC 360
14
28.000 € USD ≈ 30.900 US$
Година 2002 Километража 9914 м/ч Сила 184 kW
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар VOLVO EC140LCM
53
аукција 15.860 € SEK USD 175.000 SEK ≈ 17.490 US$
Година 2000 Километража 12280 м/ч Сила 101 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар VOLVO EC220DL Crawler excavator with bucket - 13
93
аукција 13.640 € SEK USD 150.500 SEK ≈ 15.050 US$
Година 2013 Километража 6601 м/ч Сила 175 кс
Шведска, Gothenburg
багер гасеничар VOLVO ec 290
12
67.500 € USD ≈ 74.480 US$
Година Километража 9000 м/ч Сила
Шведска
багер гасеничар VOLVO EC300DL
1
преговара
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Malmö
багер гасеничар VOLVO EC235C NL
19
преговара
Година 2008 Километража 10163 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар VOLVO EC290CL
45
ВИДЕО
аукција аукција
Година 2008 Километража 12081 м/ч Сила
Шведска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 592 огласа
Прикажи
Претплати се