Багери гасеничари LIEBHERR

Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари LIEBHERR: 418 огласа

багер гасеничар LIEBHERR R926 LC Long excavator with excavator system and buckets - 12
80
аукција 9.369 € SEK USD 100.000 SEK ≈ 10.280 US$
Година 2012 Километража Сила 177 кс
Шведска, Kungälv
багер гасеничар LIEBHERR 954 C
9
75.000 € USD ≈ 82.330 US$
Година 2013 Километража 14000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар LIEBHERR R921
7
преговара
Година 1979 Километража Сила 106 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар LIEBHERR R941 B
8
преговара
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар LIEBHERR 924 compakt
20
39.500 € USD ≈ 43.360 US$
Длабочина на копање 6.8 м Висина за истовар 9.7 м
Година 2007 Километража 9000 м/ч Сила
Швајцарија, Pfäffikon
багер гасеничар LIEBHERR R912 HDSL
11
16.000 € USD ≈ 17.560 US$
Година 1997 Километража Сила 96 kW
Хрватска, Donji Stupnik
багер гасеничар LIEBHERR L912 C
6
преговара
Година 1988 Километража 14213 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар LIEBHERR R906 LC / BRZA IZMENA
16
преговара
Година 2009 Километража 11273 м/ч Сила 105 kW
Србија, Simanovci
багер гасеничар LIEBHERR 944 C
10
76.000 € USD ≈ 83.430 US$
Година 11/2016 Километража 6088 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
багер гасеничар LIEBHERR R924/922 1997g
4
8.069 € USD ≈ 8.857 US$
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
багер гасеничар LIEBHERR R916 LC
10
47.602 € USD ≈ 52.250 US$
Година 2009 Километража 9230 м/ч Сила 156 кс
Хрватска, Sesvete
багер гасеничар LIEBHERR MODEL R944 C LITRONIC
4
47.000 € USD ≈ 51.590 US$
Година 2012 Километража 9085 м/ч Сила
Турција, Istanbul
багер гасеничар LIEBHERR R 9100
24
преговара
Година 2017 Километража 12100 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар LIEBHERR R944
11
60.000 € USD ≈ 65.860 US$
Година 08/2012 Километража 9950 м/ч Сила
Турција, Izmir
багер гасеничар LIEBHERR R944C HDS
10
36.000 € USD ≈ 39.520 US$
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Турција, Istanbul
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи
Претплати се