Багери гасеничари KOMATSU PC од ЗНД

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU PC: 28 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC300-8
4
113.000 € RUB USD 8.000.000 RUB ≈ 122.500 US$
Година 2014 Километража 3456 м/ч Сила
Русија, Москва
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
14
преговара
Година 2008 Километража Сила
Русија, Волгоград
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU PC300-8 (ARTIK -50C)
7
88.280 € RUB USD 6.250.000 RUB ≈ 95.700 US$
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Русија, Москва-Ярославль
багер гасеничар KOMATSU PC 300
7
81.930 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 88.810 US$
Година 2012 Километража 15000 м/ч Сила
Русија, Краснодарский Край
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
11
преговара
Година 2013 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
15
преговара
Година 2013 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
12
преговара
Година 2014 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU  PC300-8
25
преговара
Година 2013 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU  PC300-8
10
преговара
Година 2015 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
33
преговара
Година 2014 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар KOMATSU PC350 LC8
11
55.090 € RUB USD 3.900.000 RUB ≈ 59.720 US$
Година 2008 Километража 4300 м/ч Сила 250 кс
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC210LC 8
7
34.610 € RUB USD 2.450.000 RUB ≈ 37.510 US$
Длабочина на копање 6.21 м Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 8.09 м
Година 2006 Километража 14 км Сила 149 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
багер гасеничар KOMATSU PC400-6
13
6.474 € RUB USD 458.300 RUB ≈ 7.018 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC300-6
14
15.300 € RUB USD 1.083.000 RUB ≈ 16.590 US$
Година 2008 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC400-6
18
15.540 € RUB USD 1.100.000 RUB ≈ 16.840 US$
Година 2003 Километража Сила
Русија, Серов
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се