Багери гасеничари KOMATSU од ЗНД

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU: 29 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC400-6
18
15.540 € RUB USD 1.100.000 RUB ≈ 16.840 US$
Година 2003 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
14
82.400 € RUB USD 5.833.000 RUB ≈ 89.320 US$
Година 2013 Километража Сила
Русија, Серов
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU PC350-7
6
32.370 € RUB USD 2.292.000 RUB ≈ 35.090 US$
Година 2003 Километража Сила
Русија, Братск
багер гасеничар KOMATSU PC300
12
77.690 € RUB USD 5.500.000 RUB ≈ 84.220 US$
Година 2010 Километража 9012 м/ч Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
20
30.610 € RUB USD 2.167.000 RUB ≈ 33.180 US$
Година 2006 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
32
28.840 € RUB USD 2.042.000 RUB ≈ 31.260 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU  PC400-7
26
30.610 € RUB USD 2.167.000 RUB ≈ 33.180 US$
Година 2006 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
20
28.840 € RUB USD 2.042.000 RUB ≈ 31.260 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC130
2
39.900 US$ EUR ≈ 36.810 €
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Минск
багер гасеничар KOMATSU PC200-8MO
10
70.630 € RUB USD 5.000.000 RUB ≈ 76.560 US$
Година 2015 Километража 5007 м/ч Сила 138 кс
Русија, Томск
багер гасеничар KOMATSU PC800
14
208.400 € RUB USD 14.750.000 RUB ≈ 225.900 US$
Година 2009 Километража 9800 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC800
19
253.600 € RUB USD 17.950.000 RUB ≈ 274.800 US$
Година 2012 Километража 12900 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC800
13
261.300 € RUB USD 18.500.000 RUB ≈ 283.300 US$
Година 2014 Километража 14200 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC1250-7 за делови
34
преговара
Година 2008 Километража Сила
Русија, Sankt-Peterburg
Омилени : 0 Споредба : 0
« 1 2
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се