Багери гасеничари KOMATSU од ЗНД

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU: 23 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC300
12
79.660 € RUB USD 5.500.000 RUB ≈ 87.820 US$
Година 2010 Километража 9012 м/ч Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
багер гасеничар KOMATSU PC240LC-8
8
2.700.000 € USD ≈ 2.977.000 US$
Длабочина на копање 6.92 м Радиус на копање 10.18 м Висина за истовар 7.5 м
Година 2007 Километража 18000 м/ч Сила 168 кс
Русија
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
4
32.590 € RUB USD 2.250.000 RUB ≈ 35.930 US$
Година 2006 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
13
30.170 € RUB USD 2.083.000 RUB ≈ 33.270 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU  PC400-7
11
32.590 € RUB USD 2.250.000 RUB ≈ 35.930 US$
Година 2006 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
багер гасеничар KOMATSU PC400-7
4
30.170 € RUB USD 2.083.000 RUB ≈ 33.270 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Серов
багер гасеничар KOMATSU PC130
2
39.900 US$ EUR ≈ 36.190 €
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Минск
багер гасеничар KOMATSU PC200-8MO
10
72.420 € RUB USD 5.000.000 RUB ≈ 79.840 US$
Година 2015 Километража 5007 м/ч Сила 138 кс
Русија, Томск
багер гасеничар KOMATSU PC300
10
65.180 € RUB USD 4.500.000 RUB ≈ 71.860 US$
Година 2012 Километража 8518 м/ч Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
багер гасеничар KOMATSU PC240
1
24.800 US$ EUR ≈ 22.490 €
Длабочина на копање 5.88 м Радиус на копање 9.09 м Висина за истовар 6.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 348.13 бар
Година 2000 Километража 13000 м/ч Сила 166 кс
Белорусија, г. Минск
багер гасеничар KOMATSU PC800
14
213.600 € RUB USD 14.750.000 RUB ≈ 235.500 US$
Година 2009 Километража 9800 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC800
19
260.000 € RUB USD 17.950.000 RUB ≈ 286.600 US$
Година 2012 Километража 12900 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC800
13
267.900 € RUB USD 18.500.000 RUB ≈ 295.400 US$
Година 2014 Километража 14200 м/ч Сила
Русија, Санкт-петербург
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
4
115.900 € RUB USD 8.000.000 RUB ≈ 127.700 US$
Година 2014 Километража 3456 м/ч Сила
Русија, Москва
багер гасеничар KOMATSU 400-7
8
110.800 € RUB USD 7.650.000 RUB ≈ 122.200 US$
Година 2012 Километража 7500 м/ч Сила
Русија, Уфа
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се