Багери гасеничари KOMATSU од Турција

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU од Турција: 21 огласа

багер гасеничар KOMATSU HB215LC-1
16
33.000 € USD ≈ 35.770 US$
Година 2013 Километража 7558 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар KOMATSU PC 600-8
12
115 € USD ≈ 124,70 US$
Година Километража 5740 м/ч Сила
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU PC550
15
67.480 € TRY USD 450.000 TRY ≈ 73.150 US$
Година 2011 Километража 24500 м/ч Сила
Турција, ADANA
багер гасеничар KOMATSU 2006
6
34.490 € TRY USD 230.000 TRY ≈ 37.390 US$
Година 06/2006 Километража 111 м/ч Сила 400 кс
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC700LC-8
7
70.000 € USD ≈ 75.880 US$
Година 2014 Километража 29000 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар KOMATSU PC450LC-8R
14
ВИДЕО
преговара
Година 2008 Километража 20000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
багер гасеничар KOMATSU PC220
8
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Година 2006 Километража 14500 м/ч Сила
Турција, Mersin
багер гасеничар KOMATSU PC 550
32
115.000 € USD ≈ 124.700 US$
Година 01/2016 Километража 10500 м/ч Сила
Турција, Istanbul
багер гасеничар KOMATSU PC600-8
14
43.000 € USD ≈ 46.610 US$
Година 2007 Километража 16006 м/ч Сила
Турција, Antalya
багер гасеничар KOMATSU
31
25.500 € USD ≈ 27.640 US$
Капацитет на хидраулична пумпа 380 бар
Година 2008 Километража 13900 м/ч Сила
Турција, Antalya
багер гасеничар KOMATSU PC300-6
8
преговара
Година 2001 Километража 18000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC450
22
75.000 € USD ≈ 81.300 US$
Година 2014 Километража 19172 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
7
преговара
Година 2017 Километража 2750 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC300-8
6
преговара
Година 2016 Километража 7000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC400-8
7
преговара
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се