Багери гасеничари KOMATSU од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU од Арапските Емирати: 10 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC400-6Z
6
аукција аукција
Година 2006 Километража 24554 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-8
7
аукција аукција
Година 2009 Километража 28030 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-8
7
аукција аукција
Година 2009 Километража 24477 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-8
7
аукција аукција
Година 2010 Километража 20223 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC300-7
6
аукција аукција
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC 400
11
преговара
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
багер гасеничар KOMATSU PC200
13
преговара
Година 2013 Километража 7761 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC300-8M0
22
преговара
Година 2014 Километража 9983 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
багер гасеничар KOMATSU PC300-8M0
24
преговара
Година 2014 Километража 9850 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
багер гасеничар KOMATSU PC300-8M0
22
преговара
Година 2014 Километража 11268 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се