Багери гасеничари KOMATSU - Бразил

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU - Бразил: 11 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC160
4
преговара
Година 2009 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Campinas
багер гасеничар KOMATSU PC450
8
68.320 € BRL USD 325.000 R$ ≈ 74.060 US$
Година 2008 Километража 14000 м/ч Сила
Бразил, Rio de Janeiro
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU PC200
2
30.307,97 US$ EUR ≈ 27.960 €
Година 2005 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC200
6
56.969,88 US$ EUR ≈ 52.560 €
Година 2012 Километража 12996 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC350
7
43.297,11 US$ EUR ≈ 39.940 €
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC200
7
43.980,74 US$ EUR ≈ 40.570 €
Година 2012 Километража 12500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC350
10
75.680 € BRL USD 360.000 R$ ≈ 82.040 US$
Година Километража 6 м/ч Сила
Бразил, Rio de Janeiro
багер гасеничар KOMATSU PC350
8
75.680 € BRL USD 360.000 R$ ≈ 82.040 US$
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Бразил, Rio de Janeiro
багер гасеничар KOMATSU PC200
8
47.854,70 US$ EUR ≈ 44.150 €
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC200
5
44.150 € BRL USD 210.000 R$ ≈ 47.850 US$
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Belo Horizonte
багер гасеничар KOMATSU PC200
4
39.878,91 US$ EUR ≈ 36.790 €
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се