Багери гасеничари KOMATSU од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU од Австрија: 9 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC290 NLC-8
10
преговара
Година 2007 Километража 12578 м/ч Сила
Австрија, Haid
багер гасеничар KOMATSU PC 75
9
преговара
Година 1997 Километража 10877 м/ч Сила 50 kW
Австрија, Haid
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU HB 215 LC-1
13
преговара
Година 2013 Километража 10100 м/ч Сила 110 kW
Австрија, Haid
багер гасеничар KOMATSU PC228USLC-3
9
35.000 € USD ≈ 38.590 US$
Евро Euro 2
Година 2007 Километража 11325 м/ч Сила 150 кс
Австрија, 8401 Kalsdorf Bei Graz
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-7K
8
преговара
Година 2002 Километража Сила 106 кс
Австрија, Haid
багер гасеничар KOMATSU PC800 8EO
13
преговара
Година 2014 Километража 14175 м/ч Сила 370 kW
Австрија, Haid
багер гасеничар KOMATSU PC 228 USLC 3
8
34.000 € USD ≈ 37.490 US$
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6620 м
Година 2007 Километража 11325 м/ч Сила 110 kW
Австрија, Kalsdorf bei Graz
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-7K
9
преговара
Година 2004 Километража 22848 м/ч Сила
Австрија, Haid
багер гасеничар KOMATSU PC 340 NLC-7
13
преговара
Година 2006 Километража 16500 м/ч Сила
Австрија, Haid
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се