Багери гасеничари KOMATSU

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOMATSU: 1152 огласа

багер гасеничар KOMATSU PC450LC-6K
1
преговара
Година Километража Сила 310 кс
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-5
1
преговара
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU 340LC-7K
6
преговара
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар KOMATSU PC200 LC 8
30
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.632
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила 116 kW
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC 210LC-6K bager
8
€ 17.900 USD ≈ US$ 19.839
Година 2002 Километража 14000 м/ч Сила
Словачка, Levice
багер гасеничар KOMATSU PC240LC-7
10
€ 26.000 USD ≈ US$ 28.816
Година 2003 Километража 15000 м/ч Сила
Шведска, Malmö
багер гасеничар KOMATSU 2010 PC350 LC-8 CRAWLER EXCAVATOR
12
€ 39.500 USD ≈ US$ 43.778
Година 01/2010 Километража 17823 м/ч Сила 74.9 kW
Турција, Ankara
багер гасеничар KOMATSU PC350 LC-8
10
преговара
Година 07/2012 Километража 17125 м/ч Сила 164 kW
Шведска, Kil
багер гасеничар KOMATSU PC700LC-8
3
€ 118.000 USD ≈ US$ 130.779
Година 2013 Километража 9800 м/ч Сила
Турција, Antalya
багер гасеничар KOMATSU PC 240 LC-8
6
преговара
Година 2006 Километража 12060 м/ч Сила
Шведска, Bro
багер гасеничар KOMATSU PC 550LC
14
€ 110.000 USD ≈ US$ 121.913
Длабочина на копање 6.435 м Радиус на копање 1.0745 м Висина за истовар 1.0365 м
Година 01/2010 Километража 16000 м/ч Сила 362 кс
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC200-7 KOMATSU
29
€ 26.000 USD ≈ US$ 28.816
Година 2005 Километража 13000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
багер гасеничар KOMATSU PC450LC-7
11
€ 41.000 USD ≈ US$ 45.440
Евро Euro 2
Година 2005 Километража 22000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU PC600-8
14
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.740
Година 2007 Километража 16006 м/ч Сила
Турција, Antalya
багер гасеничар KOMATSU PC450-LC-7K
8
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.498
Година 2005 Километража 8960 м/ч Сила 246 kW
Хрватска, Donji Stupnik
Омилени : 0 Споредба : 0