Багери гасеничари KOBELCO

Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари KOBELCO: 142 огласа

багер гасеничар KOBELCO MARK III SK 220
4
преговара
Година 1994 Километража 24784 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар KOBELCO K
4
8.250 € USD ≈ 9.164 US$
Година 1990 Километража Сила
Ирска
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOBELCO SK 210 MARK IV
7
преговара
Година 1995 Километража 14000 м/ч Сила 140 кс
Австрија, Vorchdorf
багер гасеничар KOBELCO SK 260 LC
9
197.200 € USD ≈ 219.050 US$
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
багер гасеничар KOBELCO SK 235 SRNLC-1E
9
преговара
Година 2004 Километража 16628 м/ч Сила 110 kW
Австрија, Haid
багер гасеничар KOBELCO SK850-9
27
преговара
Година 2013 Километража 9000 м/ч Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
багер гасеничар KOBELCO GOOD QUALITY KOBELCO SK220 EXCAVATOR
10
40.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 28000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар KOBELCO SK210LC-6
14
21.500 € USD ≈ 23.882 US$
Година 2004 Километража 8200 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
багер гасеничар KOBELCO SK 200 MARK 4
6
15.500 € USD ≈ 17.217 US$
Година 1999 Километража Сила
Романија, Negrești-Oaș
багер гасеничар KOBELCO SK330LC-6E, excavator
14
26.500 € USD ≈ 29.436 US$
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
багер гасеничар KOBELCO SK 210 LC
10
38.000 US$ EUR ≈ 34.210 €
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар KOBELCO SK 70 SR
8
26.900 € USD ≈ 29.881 US$
Длабочина на копање 4.52 м
Година 2007 Километража 9619 м/ч Сила 40.5 kW
Естонија, Tallinn
багер гасеничар KOBELCO SK200
19
32.500 € USD ≈ 36.101 US$
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Kazlų Rūda
багер гасеничар KOBELCO SK210
7
преговара
Година 03/2014 Километража 2200 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар KOBELCO SK200
5
преговара
Година 02/2015 Километража 2893 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Претплати се