Нови багери гасеничари JCB

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари JCB: 5 огласа

нови багер гасеничар JCB JS370LC
22
аукција 1.304 € GBP USD 1.100 GBP ≈ 1.438 US$
Година Километража 29 м/ч Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
нови багер гасеничар JCB JS 200SC
38
ВИДЕО
преговара
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.98 м Радиус на копање 9.15 м Висина за истовар 6.45 м
Година 12/2018 Километража 7 м/ч Сила 173 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер гасеничар JCB JS370 LC
20
аукција 37.500 € USD ≈ 41.340 US$
Година Километража Сила
Шпанија, Zuera
нови багер гасеничар JCB JS220LC
2
ВИДЕО
119.000 € USD ≈ 131.200 US$
Длабочина на копање 6.02 м Радиус на копање 9.16 м Висина за истовар 6.53 м
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила 172 кс
Украина, Житомир
нови багер гасеничар JCB JS210 **FINAL DRIVE** 20/925318 * 2T710C3K04408 *
3
ВИДЕО
3.895 € USD ≈ 4.294 US$
Година 2019-01-01 Километража Сила
Холандија, MAARHEEZE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се