Багери гасеничари HYUNDAI од ЗНД

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари HYUNDAI: 19 огласа

багер гасеничар HYUNDAI  Robex 235 LCR-9
8
56.000 US$ EUR ≈ 51.660 €
Година 2012 Километража 10400 м/ч Сила
Белорусија, Дзержинск
багер гасеничар HYUNDAI R 250LC-7
6
50.620 € RUB USD 3.583.000 RUB ≈ 54.870 US$
Година 2012 Километража Сила
Русија, Покачи
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар HYUNDAI R260lc-9s
3
108.800 € RUB USD 7.700.000 RUB ≈ 117.900 US$
Година 2017 Километража 3700 м/ч Сила
Русија, Киров
багер гасеничар HYUNDAI R360LC
4
77.690 € RUB USD 5.500.000 RUB ≈ 84.220 US$
Година 2010 Километража 9100 м/ч Сила
Русија, Воронеж
багер гасеничар HYUNDAI R800LC-7A
8
163.900 € RUB USD 11.600.000 RUB ≈ 177.600 US$
Година 2011 Километража 5800 м/ч Сила
Русија, Кемерово
багер гасеничар HYUNDAI R260LC-9S
6
105.900 € RUB USD 7.500.000 RUB ≈ 114.800 US$
Година 2017 Километража 3100 м/ч Сила
Русија, Киров
багер гасеничар HYUNDAI R 480LC-9S
3
97.470 € RUB USD 6.900.000 RUB ≈ 105.700 US$
Година 2014 Километража 19000 м/ч Сила
Русија, Пермский Край
багер гасеничар HYUNDAI 260LC-95
8
72.040 € RUB USD 5.100.000 RUB ≈ 78.090 US$
Година 2012 Километража 14000 м/ч Сила
Русија, Белгород
багер гасеничар HYUNDAI 300LC-95
6
81.930 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 88.810 US$
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Русија, Красноярск
багер гасеничар HYUNDAI 300 LC 9 SH
4
84.750 € RUB USD 6.000.000 RUB ≈ 91.870 US$
Година 2011 Километража 15700 м/ч Сила
Русија, Республика Саха (Якутия)
багер гасеничар HYUNDAI R260LC-9S
4
81.930 € RUB USD 5.800.000 RUB ≈ 88.810 US$
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Русија, Белгородская Область
багер гасеничар HYUNDAI R 320LC-7
9
59.900 US$ EUR ≈ 55.260 €
Длабочина на копање 7.37 м Радиус на копање 11 м Висина за истовар 7.2 м
Година 2011 Километража 6000 м/ч Сила 232 кс
Белорусија
багер гасеничар HYUNDAI R290LC-7A
6
61.900 US$ EUR ≈ 57.100 €
Длабочина на копање 6.84 м Радиус на копање 10 м Висина за истовар 7 м
Година 2011 Километража 8050 м/ч Сила 197 кс
Белорусија
багер гасеничар HYUNDAI  R250LC-7
12
46.900 US$ EUR ≈ 43.270 €
Длабочина на копање 7.5 м Радиус на копање 10.8 м Висина за истовар 6.8 м
Година 2010 Километража 9000 м/ч Сила 165 kW
Белорусија
багер гасеничар HYUNDAI R300
10
60.740 € RUB USD 4.300.000 RUB ≈ 65.840 US$
Година 2013 Километража 14472 м/ч Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се