Багери гасеничари HYUNDAI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари HYUNDAI: 346 огласа

багер гасеничар HYUNDAI HX145LCR
11
преговара
Година 2017 Километража 1075 м/ч Сила
Шведска, Bro/stockholm
багер гасеничар HYUNDAI HX 145LCR *Uthyres*
3
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Bro/stockholm
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX 210 NLC-9
17
€ 49.250 USD ≈ US$ 54.584
Година 09/2011 Километража 7667 м/ч Сила 145 кс
Бугарија, pernik
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX  320LC- 7A
11
€ 37.500 USD ≈ US$ 41.561
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.38 м Радиус на копање 9.99 м Висина за истовар 7.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 182 бар
Година 06/2010 Километража 7322 м/ч Сила 232 кс
Турција, ISTANBUL
багер гасеничар HYUNDAI R210LC-7
10
преговара
Година 2006 Километража Сила 145 кс
Хрватска, Zagreb
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX 320 NLC-7
25
преговара
Година 2006 Километража 1920 м/ч Сила
Грција, Καπανδρίτι
багер гасеничар HYUNDAI Robex 210lc-9
9
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.632
Година 2014 Километража 5780 м/ч Сила
Турција, Izmir
багер гасеничар HYUNDAI 290-7A
4
€ 55.000 USD ≈ US$ 60.957
Година 2006 Километража 7258 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
багер гасеничар HYUNDAI Robex 330 LC-9 A
20
€ 72.008 USD ≈ US$ 79.806
Година 2014 Километража 7400 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар HYUNDAI Robex 520 LC-9R
18
преговара
Година 2015 Километража 8500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар HYUNDAI R320LC-9
13
€ 85.000 USD ≈ US$ 94.206
Година 2010 Километража 8005 м/ч Сила 196 kW
Хрватска, Donji Stupnik
багер гасеничар HYUNDAI R140LC-9A
16
преговара
Година 2014 Километража 4250 м/ч Сила 126 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар HYUNDAI 290 LC-7A
12
€ 56.000 USD ≈ US$ 62.065
Година 01/2015 Километража 3800 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар HYUNDAI 320LC-3
5
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.249
Година 2003 Километража 10400 м/ч Сила 163 kW
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар HYUNDAI R320LC-3
10
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.249
Година 2003 Километража 12597 м/ч Сила 163 kW
Хрватска, Donji Stupnik
Омилени : 0 Споредба : 0