Багери гасеничари HITACHI од ЗНД

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари HITACHI: 42 огласа

багер гасеничар HITACHI ZX250 LC-3
8
56.000 US$ EUR ≈ 51.660 €
Длабочина на копање 6.96 м Висина за истовар 6.47 м
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Минск
багер гасеничар HITACHI ZAXIS 180LC-3
10
36.000 US$ EUR ≈ 33.210 €
Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 9.8 м Висина за истовар 6.9 м
Година 2007 Километража Сила 123 кс
Белорусија, Минск
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар HITACHI ZX850LC-3
35
58.860 € RUB USD 4.167.000 RUB ≈ 63.800 US$
Година 2007 Километража Сила
Русија, Петрозаводск
багер гасеничар HITACHI ZX870LCH-3
20
102.300 € RUB USD 7.242.000 RUB ≈ 110.900 US$
Година 2010 Километража Сила
Русија, Кемерово
багер гасеничар HITACHI ZX330LC
15
11.770 € RUB USD 833.300 RUB ≈ 12.760 US$
Година 2007 Километража Сила
Русија, Великий Устюг
багер гасеничар HITACHI ZX370MTH
8
47.080 € RUB USD 3.333.000 RUB ≈ 51.040 US$
Година 2006 Километража Сила
Русија, Нижневартовск
багер гасеничар HITACHI  EX1200-5
3
224.600 € RUB USD 15.900.000 RUB ≈ 243.500 US$
Година 2012 Километража Сила
Русија, Прокопьевск
багер гасеничар HITACHI ZX330LC
18
29.430 € RUB USD 2.083.000 RUB ≈ 31.900 US$
Година 2008 Километража Сила
Русија, Великий Устюг
багер гасеничар HITACHI ZX850LC-3
21
84.850 € RUB USD 6.007.000 RUB ≈ 91.970 US$
Година 2007 Километража Сила
Русија, Прокопьевск
багер гасеничар HITACHI ZX330LC-5G
13
преговара
Година 2012 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар HITACHI EX1200
63
582.700 € RUB USD 41.250.000 RUB ≈ 631.600 US$
Година 2018 Километража Сила
Русија, Кемерово
багер гасеничар HITACHI ZX200
3
103.800 € RUB USD 7.350.000 RUB ≈ 112.500 US$
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила 170 кс
Русија, Сургут
багер гасеничар HITACHI ZX870LC-5G
4
508.500 € RUB USD 36.000.000 RUB ≈ 551.200 US$
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила 483 кс
Русија, Харино
багер гасеничар HITACHI ZX330LC-5G
14
преговара
Година 2012 Километража Сила
Русија, Нягань
багер гасеничар HITACHI ZX330LC-5G
11
преговара
Година 2013 Километража Сила
Русија, Нягань
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се